vlastina

Umíte tkzv.„vypnout mozek“?

Doplňuji:
Já bych to přirovnala k momentu"čumění do blba" co vy na to?

Nejlepší odpověď
monkey

povede se mi to,ne často ale ano.těsně před spaním.cítím že ještě nespím ale nemám k tomu daleko,povede se nemyslet na nic a vnímat jen nádech a výdech a puls.je k tomu zapotřebí naprosté ticho a ideální ještě tma.ten okamžik netrvá dlouho ale za vypnutí to mohu považovat.pak se to celý přehoupne do spánku.

Další odpovědi
quentos

neumím a často toho lituju, člověk by si občas potřeboval odpočinout i „mentálně“, od myšlení

oskar

Asi ne,ale mozek by to určitě potřeboval.

hanulka11

To je fakt dost těžké . Hlavou letí tolik věcí......... takže ne.

anonym

To není zas až tak těžké.Zvlášť s přibývajícím
počtem oběhů planety kolem hvězdy.
Těžší je nahodit jej.