agentpv

Umíte vy, kdo jste kdysi kreslili auta jako „krabice“ (Š100, Wartburg…) nakreslit moderní auto?

Já se to učím v 50ti kvůli 5 leté dceři – a vůbec nedovedu trefit ten aerodynamický tvar – jako pomůcku jsem si sám udělal tento gif:

https://postim­g.cc/JHcY7HrP

Odpovědi
Kelt

Co takhle zkusit to obkreslit přes průhledný průpisový papír nebo dát fotku na sklo. Nebo existuje pexeso s obrázky aut, možná je i tiskárnička s auty. určitě máte doma starý časopis , kde ta auto jsou, tak se dají vystřihnout. Pokud něco neumím, tak se to snažím usnadnit, abych dostal stejný výsledek..