jirka F

Umíte takhle hrát mariáš?

Já třeba vůbec mariáš hrát neumím.

Nejlepší odpověď
Drap

C) mám jinou odpověď

Už moc ne, nehrál jsem ho již několik desítek let, ale myslím, že bych se do toho zase rychle dostal.

Další odpovědi
Rokio

B) ne, neumím ho hrát

Neumím tuto karetní hru.

Savier

B) ne, neumím ho hrát

aliendrone

A) ano, umím ho hrát

Ano, nejraději liciťák.

BOHUŽEL tato kdysi tak běžná a oblíbená hra se v kanjpách již téměř nehraje. Možná ještě zahlédneš lidi hrát „prší“ apod. a i to jen zřídka. Brzy se budou hrát karty jen „vole padni“ nebo „smraďoch“ (černý Petr) aj. na inteligenci náročné hry. Inu POKROK! 😐

Filip84

B) ne, neumím ho hrát

Umím taroky. Třeba. Nehraje každý mariáš, jako.

Emefej

A) ano, umím ho hrát

Ano. Hraju pravidelně dvakrát týdně už skoro 30 let.