Avatar uživatele
RyuzakiKate

Umíte stříhat rovně?

Třeba vystřihnutí obrázku z časopisu – úplně jako podle pravítka, nebo se vám tam vždycky vyskytne nějaký ten zub nebo podivná vlnka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4399 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jak kdy. Když si dám záležet, tak je to v pohodě. Měla jsem sousedku vedoucí oděvní tvorby a kdysi jsem se před ní neprozřetelně zmínila, že mám se střiháním látek problém. Dostala jsem školení, na jaké se nezapomíná. I dnes jsem jí za to hodně vděčná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Kdyby jen nerovně, já zvládám i nečekané tvary! Pak v tom hledám různé postavičky a zvířátka a říkám si, že je alespoň vidět, že je to ruční práce. 🙂
Ale můj muž je velký estét. Ten umí opravdu nejen stříhat, ale všechno řadit, rovnat a upravovat velmi precizně, snad ani robot by to neudělal přesněji. Obraz trochu nakřivo, špatně zastřižený papír – to ho vytočí, pozná každý milimetr, který je mimo. Má zkrátka dobré oko. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, umím stříhat i rovně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Když střiháš pečlivě,dá se i rovně.Lepím papírové modely a většinu dílů vyřezávám řezáčkem,na kola je skvělý vykružovací řezáček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Hlavně to chce dobré nůžky a pevnou ruku.
Pokud mi na tom záleží stříhám rovně a pokud jen třeba nějaký článek…šmiknu to jak to jde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek