zjentek

Umíte si v roli Johna Wicka představit i jiného herce?

Kterého?

Nechápu, čím si snímek zasluhuje vysoká ocenění a tak vysoké ohodnocení třeba na csfd. Má na to někdo odpověď? Díky.

_____________­________________

Já tam vidím Javorskýho→ https://www.csfd­.cz/tvurce/1516-vladimir-javorsky/

Nejlepší odpověď
marci1

Neviděla jsem, nemohu posoudit. Ale herec Keanu Charles Reeves, jehož křestní jméno znamená „chladný vánek nad horami“ v havajštině a jehož otec je britského, portugalského, původního havajského a čínského původu, je velmi zajímavý, charismatický muž. V civilu je velmi skromný, sympatický. Žije skromně, nevlastní „paláce“ a jezdí metrem. Je velmi bohatý, ale velkou část peněz věnuje na děti nemocné leukémií. Prostě sympaťák každým coulem. 🙂
_____________­_________________________

Řekla bych, že je to celý Paul Mounet! 🙂
https://www.from­thegrapevine.com/sli­deshows/arts/ce­lebrities-lookalike-who-might-just-be-immortal/page/2

Další odpovědi
dust8

Moc ne. Spíš je to dnešní dobou. I když zvládl by to třeba Momoa, Hardy, Statham, Cruise či Neeson. Dřív, ale byli větší drňaci. Arnold, Sly, Willis, Bronson, Norris, Seagal, Van Damme. Jen dneska už jim dochází síly a hrajou často v brakách a jeden už ani nežije.

Rokio

Arnolda za mlada.

Frontinus

Jednoznačně Michal Dočolomanský, viz obrázek: http://feef.cz/wp-content/upload­s/2018/12/Ade­la-jeste-nevecerela-1977-Ceskoslovensko-1280px-720px-02.jpg

Je jen málo postav, na které by se hodil jen jeden herec – a to ještě obvykle jen proto, že se loví z příliš malého rybníku (např. na Barrrandově). Je to spíš o tom, jak si s tím kterým zhruba vhodným hercem poradí režisér a dokáže postavu upravit tak, aby odpovídala profilu herce.