Teď to už nedělám,ale když byli kluci malí,tak jsem jí pletla. To pletení není tak těžké,je to o tom sehnat správný materiál. loni když byli koledovat,tak se upletli sami a to pořádně,nevěřila by jste kolik lidí jim dalo místo dobrot panáka......
| 0 Nominace Nahlásit |
zamlada mi ji plítával tatínek; od té doby, co s ním nažijem, ji
kupujem, ale jak už zde bylo řečeno, leckdy vydrží jedna i několik let;
stačí ji před Velikonocemi nechat přes noc ve studené vodě, aby nabyla
ztracenou pružnost.
Doplňuji:
*…nežijem…
Upravil/a: quentos
| 0 Nominace Nahlásit |
Většinou pleteme každý rok nový, aby byl pěkně ohebný a plný mízy. Ukazovali jeho pletení v Tv, tak jsme se to naučili.
|
3Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym, anonym
před 5913 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já ani manžel to neumíme, takže kupuji, nebo když vydrží, tak(zrovna letos) ji máme z loňskýho roku.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5913 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já osobně pomlázku nepletu.V rodině mi vždy uplete děda nebo strýc.
|
0
před 5913 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |