Umite si uplest

pomlazku nebo si ji jdete koupit?

Nejlepší odpověď
kropitko

Teď to už nedělám,ale když byli kluci malí,tak jsem jí pletla. To pletení není tak těžké,je to o tom sehnat správný materiál. loni když byli koledovat,tak se upletli sami a to pořádně,nevěřila by jste kolik lidí jim dalo místo dobrot panáka......

Další odpovědi
quentos

zamlada mi ji plítával tatínek; od té doby, co s ním nažijem, ji kupujem, ale jak už zde bylo řečeno, leckdy vydrží jedna i několik let; stačí ji před Velikonocemi nechat přes noc ve studené vodě, aby nabyla ztracenou pružnost.
Doplňuji:
*…nežijem…

BEAES

Většinou pleteme každý rok nový, aby byl pěkně ohebný a plný mízy. Ukazovali jeho pletení v Tv, tak jsme se to naučili.

anetadela1

Já ani manžel to neumíme, takže kupuji, nebo když vydrží, tak(zrovna letos) ji máme z loňskýho roku.

panenka

Já osobně pomlázku nepletu.V rodině mi vždy uplete děda nebo strýc.