Avatar uživatele
briketka10

Umíte si představit zdravotní sestru ze Slovenska s živnostenským listem ?? a další cizince od července podle nového..

zákona, který bude platit ?? kdo bude stavět domy, češi jsou líní, takovou dřinu nezastanou, slovenští a ukrajinští dělníci pracují někdy i 14 hodin v těžkých podmínkách..
já si to neumím představit..
Doplňuji:
nechci být sprostá, ale rozhodla špatně, práce je sice málo, ale tuto by nikdodělat nechce, proto ji vykonávají cizinci a dobře jsou rádi, že ji mají, někteří tu bydlí trvale s dětmi, naučili se mluvit česky a teď ? pryč s vládou !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, jendahun, mosoj, Drap, zzzzz před 4457 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vláda rozhodla a ta činí všechno dobře.A my už se s tím musíme nějak srovnat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Konečný dopad další zdražení !!!! To se teď ale nikomu vysvětlit nedá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Zdravotní sestra nevykonává dělnickou profesi. Leda jako vedlejšák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berkl

Umím! Moje neteř pracuje jako zdravotní sestra v Irsku a jinak, než na „živnostňák“ to ani nejde. Tady, v ČR jsem měl kolegy (Ukrajinskou rodinu) a dělali taky na živnost dojiče na farmě. Osobně si myslím, že dělat na vlastní živnost , je pro cizince daleko lepší, než pod nějakou agenturou, která jej okrádá a navíc okrádá i stát.Jsem „cizinec“ (Slovák), žiji tady již 13 let, tak o tomhle vím své.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek