Avatar uživatele
iceT

Umíte si poradit i s nepříjemnými otázkami?

Omlouvám se,ale už je po 22:00 hodině a tak snad nikoho nepohorším…
http://www.stre­am.cz/video/670219-vestkyne-si-umi-poradit-i-s-neprijemnou-otazkou

Jen si nejsem jistá zařazením otázky,snad by se více hodila do etikety…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, anonym, Damiana, zzzzz před 4411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Pracovala jsem hodně let v rádiích a v živém vysílání jsem při různých soutežích, názorech volaných do studia, apod. musela odpálkovat hodně podobných a ještě horších blbečků. Nestěžuji si. Docela dobrá průprava pro reálný život.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

No poradila si s tím dobře, jen nutno říct, že ta otázka nebyla jen nepříjemná, ale především sprostá. Každopádně ho setřela, líbí se mi, že se nesnížila na jeho úroveň, a kluk má štěstí, že se nezeptal třeba Kalouska, ten by mu odpověděl ručně stručně. Je těžké zachovat si vždy chladnou hlavu a někomu sprostému hned jednu nevrazit. Já se snažím řídit pravidlem, počítej do deseti a přemýšlej, pak až mluv. A lidem pod vlivem alkoholu se obloukem vyhýbám, protože ti mají samé blbé otázky, a tento kluk zcela jistě střízlivý nebyl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na nepříjemné otázky je odpověď:
Proč to potřebuješ vědět?
Když je otázka hodně nepříjemná, tak odpovídám:
Co ti přinese, když Ti řeknu pravdu? Tu potom uneseš lépe? A budeš jí věřit?
Ano, dovedu se vypořádat s nepříjemnými otázkami, ale také s nepříjemnými tazateli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

mno,priznam,nekdy me vyvedou z miry,nekdy pohotove odpovim,ani nevim jak.zalezi na psychickem rozpolozeni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ze všech srážek je vždy nejhorší srážka s blbcem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek