iceT

Umíte si poradit i s nepříjemnými otázkami?

Omlouvám se,ale už je po 22:00 hodině a tak snad nikoho nepohorším…
http://www.stre­am.cz/video/670219-vestkyne-si-umi-poradit-i-s-neprijemnou-otazkou

Jen si nejsem jistá zařazením otázky,snad by se více hodila do etikety…

Nejlepší odpověď
Damiana

Pracovala jsem hodně let v rádiích a v živém vysílání jsem při různých soutežích, názorech volaných do studia, apod. musela odpálkovat hodně podobných a ještě horších blbečků. Nestěžuji si. Docela dobrá průprava pro reálný život.

Další odpovědi
zzzzz

No poradila si s tím dobře, jen nutno říct, že ta otázka nebyla jen nepříjemná, ale především sprostá. Každopádně ho setřela, líbí se mi, že se nesnížila na jeho úroveň, a kluk má štěstí, že se nezeptal třeba Kalouska, ten by mu odpověděl ručně stručně. Je těžké zachovat si vždy chladnou hlavu a někomu sprostému hned jednu nevrazit. Já se snažím řídit pravidlem, počítej do deseti a přemýšlej, pak až mluv. A lidem pod vlivem alkoholu se obloukem vyhýbám, protože ti mají samé blbé otázky, a tento kluk zcela jistě střízlivý nebyl.

anonym

Na nepříjemné otázky je odpověď:
Proč to potřebuješ vědět?
Když je otázka hodně nepříjemná, tak odpovídám:
Co ti přinese, když Ti řeknu pravdu? Tu potom uneseš lépe? A budeš jí věřit?
Ano, dovedu se vypořádat s nepříjemnými otázkami, ale také s nepříjemnými tazateli.

pizlicka

mno,priznam,nekdy me vyvedou z miry,nekdy pohotove odpovim,ani nevim jak.zalezi na psychickem rozpolozeni.

Drap

Ze všech srážek je vždy nejhorší srážka s blbcem.