Avatar uživatele
ReHu

Umíte se vysmrkat jenou rukou?

Protože já ne a při jízdě autem, kdy sice zpomalím, ale řídím lokty, neb nemohu zastavovat každých 500 m, bych byla ráda, kdyby ano 🙂.
Doplňuji:
oprava – jednou rukou :).

barbakan – nechci vidět tvé auto .-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jednou rukou to jde možná hůř, ale člověk si nakonec poradí (jak dokazuje Drap).
Jinak máš-li správně seřízenou geometrii a sbíhavost, tak na rovném ůseku a pomalejší rychlosti, není vůbec třeba nemotorně používat lokty.
ad barbakan, v hypotetické rovině to sice vypadá vtipně, ale pokud jsi to reálně aspoň jednou zkusil, zjistil bys, že to průvan z okénka okamžitě vmete zpět do tváře.
I pouhý nedopalek musím vyhazovat za jízdy opatrně těsně za zadní hranou rámu dveří, jinak to padá na čalounění zadních sedaček… už jsem jednou takhle hasil za jízdy, což je horor.
Doplňuji:
ad Terryle, napadaly tě snad osvědčené metody z dětství, jako utírání do rukávu apod? Mne zase napadl galantní spolujezdec.
(Mám dojem, že na středověkém dvoře byli všelicí stolníci, dvorní šašek, anglický dvůr má královského ptáčníka, co se stará jen o kultovní havrany, tak proč by nemohl být i dvorní utírač nosu?)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nedělá mi to vůbec žádný problém

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

No, chvíli jsem přemýšlela, jestli to jde i jinak :o}

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Záleží kterou nosní dírku chci vyčistit.Pokud pravou,palcem ji uzavřu a fouknu do nosu a z levé to vyjde.Obrácený postup je u levé nosní dírky!
Doplňuji:
ReHu,právě proto tento systém používám,když mám ucpanou levou dírku a otevřené okno na straně řidiče! 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Není v zákonu o provozu na pozemních komunikacích něco, že řidič musí být zdravotně způsobilý ? Pokud musí každé 2 minuty „obsluhovat“ nos tak podle mě není.

Ale právníci by určitě našli nějakou kličku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenka.seda

Ani to jinak neumím =D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Jednou z mála věcí, které nemám opravdu ráda, když mi v zatáčce kape z nosu :D. Proto ty lokty 🙂

před 4463 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek