hard work

Umíte se v životě snadno přizpůsobovat a být flexibilní např. ve vztazích nebo s tím máte problémy?

Já s tím měl vždycky problémy, jelikož to plyne tak nějak z mé povahy. Poslední roky ovšem zjišťuji, že to jde poměrně snadno, když se chce a nakonec je to nutné.

Odpovědi
zjentek

Existuje jen jediný způsob, jak s tímto nemít problémy. Vše vyslechnout, vše odsouhlasit a nakonec si stejně udělat po svém. Je to zatraceně pokrytecký způsob, ale v nastavení společnosti jak ji znáš, jiný neexistuje. Jestli umím/neumím? Nejsem pokrytec. Zkus si odpovědět sám.