Damiana

Umíte se v klidu rozejít?

Nebo rozchod přijmout?
Zažili jste něco kuriózního, ať jste byli tím opuštěným nebo opouštějícím?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/266202-polska-zubarka-vytrhala-milenci-vsechny-zuby-za-to-ze-ji-dal-kopacky.html

Nejlepší odpověď
anonym

Damiano, po 27 letech manželství s alkoholikem jsem se rozvedla. Kuriozní na tom je to, že tento člověk se divil a mstil se mi za to, že jsem odmítla setrvávat v takovém svazku do posledního dechu a do poslední možnosti jak mi ublížit.
Ublížit mi nemohl. Věděla jsem celou dobu, s kým žiji a co mne čeká.
Zdaleka neznamená to, že je jeden z aktérů klidný a vyrovnaný, že takový rozchod bude také klidný. Ublížený je většinou naopak ten, který rozpad vztahu nebo manželství svých chováním zavinil.
Doplňuji:
opět šotek – svým chováním

Další odpovědi
Illines

Jsem clovek pro ktereho,jsou movitosti pomijive,a tak v pripade rozchodu,mam ze sve strany o tahani majetku (coz byva velky svar) o starost mene.A pokud by slo o dotycneho ,ktereho bych opustila z pricin neunosti spolecneho ziti,tak bych nechala take jeho vlastnimu osudu.Nemstila bych se ,dotycny lepsi tim padem nebude a kopancu a ne zrovna lehkych si jeste uzije dost ve svem zivote v pripade kdyby opoustel on mne. Skusennot ma vlastni a nic bych nemenila ani v budoucnu opakovane.

aramah

Nevím jak bych se zachovala,po třicetidevíti letech,no zuby bych mu nechala,
mám vlastní :D
Jinak jsem nemusela nic podobného řešit,nevím jestli mám být ráda já,nebo manžel.:D

pizlicka

ono se rika-az to prejde,tak to nebolí.ale v tomto pripade,to nepreslo a zatracene bolelo!