Avatar uživatele
Damiana

Umíte se v klidu rozejít?

Nebo rozchod přijmout?
Zažili jste něco kuriózního, ať jste byli tím opuštěným nebo opouštějícím?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/266202-polska-zubarka-vytrhala-milenci-vsechny-zuby-za-to-ze-ji-dal-kopacky.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Elile, Illines, anonym před 4351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Damiano, po 27 letech manželství s alkoholikem jsem se rozvedla. Kuriozní na tom je to, že tento člověk se divil a mstil se mi za to, že jsem odmítla setrvávat v takovém svazku do posledního dechu a do poslední možnosti jak mi ublížit.
Ublížit mi nemohl. Věděla jsem celou dobu, s kým žiji a co mne čeká.
Zdaleka neznamená to, že je jeden z aktérů klidný a vyrovnaný, že takový rozchod bude také klidný. Ublížený je většinou naopak ten, který rozpad vztahu nebo manželství svých chováním zavinil.
Doplňuji:
opět šotek – svým chováním

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Jsem clovek pro ktereho,jsou movitosti pomijive,a tak v pripade rozchodu,mam ze sve strany o tahani majetku (coz byva velky svar) o starost mene.A pokud by slo o dotycneho ,ktereho bych opustila z pricin neunosti spolecneho ziti,tak bych nechala take jeho vlastnimu osudu.Nemstila bych se ,dotycny lepsi tim padem nebude a kopancu a ne zrovna lehkych si jeste uzije dost ve svem zivote v pripade kdyby opoustel on mne. Skusennot ma vlastni a nic bych nemenila ani v budoucnu opakovane.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Nevím jak bych se zachovala,po třicetidevíti letech,no zuby bych mu nechala,
mám vlastní :D
Jinak jsem nemusela nic podobného řešit,nevím jestli mám být ráda já,nebo manžel.:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ono se rika-az to prejde,tak to nebolí.ale v tomto pripade,to nepreslo a zatracene bolelo!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek