Illines

Umite se rozmazlovat,mate sve telo radi?

Nejlepší odpověď
Damiana

To si piš! Jednou jsem si ho vzala a tak je to už Moje tělo! Tak si ho hýčkám jaksepatří a ještě si nestěžovalo, řekla bych, že spíš spokojeně přede.
Naopak je to stejné. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ja uz jsem tak rozmazlena, ze nedelam skoro nic jineho , nez ze rozmazluji nejen sve telo, ale i dusi. 🙂 Uvedomuji si ( jsem presvedcena ), ze i zdravi si musime zaslouzit.
A proto si dopravam casto takove preventivni "lazne ", ktere jsou dobre na telo, ale i na moji dusi. Snazim se , aby u me tyto 2 veci byly v rovnovaze. -iv-

Drap

Miluji své tělo, nejraději bych ho nechal stále v klidu, bohužel okolnosti mne nutí, abych s ním hýbal

anonym

Jé je. Jak dokáži rozmazlit bůčkem žaludek,jak rozmazluji chuťové pohárky,jak rozmazluji tam toho… Své tělo bych nedal nikomu na světě. Buď by se měl někdo dobře nebo naopak zle!