Rokio

Umíte psát všemi deseti? Pokud ano, jaká je vaše rychlost?

Rychlost v psaní na počítači

Odpovědi
Nerevarin

Nevím jak se to pořádně měří, zřejmě kliků během vteřiny? Alespoň podle této báječné hry to tak vypadá. http://sol.gfxi­le.net/typoma­gia/
Záleží asi u jakého slova, ale řekl bych, že průměrně mám tak 3–4 cps, čili jestli to správně chápu kliky za vteřinu. Tu hru doporučuju, je to super. Cílem je psát co nejrychleji a příkazy vyvolávat své příšerky, které budou zabírat více území. Čim větší území ovládáte, tím více slov se vám tam objevuje. Když je píšete, získáváte určité body, které vám pak umožní napsat si o další „vojáčky“ a ještě jim můžete připsat další schopnosti jako jsou větší rychlost, nebo síla.

GM

Moje rychlost je vysoká. Mám st. zkoušku z psaní.