Rakira

Umite provaz? Jak dlouho jste se ho ucili?

Zajima me to. Ja pul roku :)

Odpovědi
klumprt

Neumím a neučil jsem se ho ani minutu. 🙂

marci1

Kdysi ano, dalo se, ale už jsem to dlouho nezkoušela. 🙂

Questman

Já umím prstem žížalu a taky rukou králíka ale musí proti mě svítit lampa :)

Smode

Neumím, asi tak 4 minuty. Ale když ho umí nějaká dívka je to pohled trošku bolestivý. Ovšem naštěstí také sexuální.

Provaz

Ahoj Mirek já dělám Suzuki strečink a po roce a čtvrt jsem ho uďělal, trochu to bolelo ale cvičím každý den a pohoda, raději ti neřeknu věk protože tomu nevěříš, ale jde to, písní a rád poradím