Bonykík

Umíte prosím někdo základy španělštiny ?

Jsem ve Španělsku a ráda bych napsala dopis mému známému, který tady také bydlí. Mluvíme spolu anglicky, ale já bych ho chtěla překvapit a napsat mu španělsky. Pomohl by mi s tím někdo ?
Děkuji

Odpovědi
Raddess

No, tak vyzkoušej google překladač :D Snad to z toho ten přítel pochopí

koreg

Ahoj, také jsem skoro vůbec španělsky neuměl, ale pak jsem si zaplatil kurz do Španělska přes http://coolstu­dy.cz/kurzy-pro-dospele/ a když jsem se vrátil, tak jsem měl v tomhle jazyce mnohem více jasno a dokonce jsem už i málo něco hovořil. Nejspíš pojedu znovu, abych se mnohem více zdokonalil.