poa.li

Umíte přijímat těžkou, nepříjemnou pravdu? Pokud se to nedaří, jaké používáte „berličky“? Děkuji za odpovedi…

Přeji příjemný slunečný, ale mrazivý den (alespoň tady se takový rýsuje).

Nejlepší odpověď
annas

Pravdu umím přijnout, i když někdy to opravdu bolí. Musím se opakovat, ale někdy mě příliš ovládnou emoce, takže chvíli to trvá …

Velmi mně pomáhá, když si s někým promluvím a slyším i názory z druhé strany. Neříkám, že se všemi souhlasím. Ale u mě platí – sdělená bolest, poloviční bolest.

Další odpovědi
kropitko

Je to těžké,,ale pomůže svěřit se.

Radak

Já bohužel nepříjemnou pravdu přijímat občas musím. Není to pro mne lehké, a když toho mám plnou hlavu, pomáhá mi to vychodit. Jdu někam na procházku, nejlépe do lesa, a chodím, dokud se mi v hlavě alespoň trochu nevyjasní. Vymluvit se mi také pomáhá, ale jen určitým přátelům, kterým věřím.
A pokud se jedná o takovou tu běžnou denní kritiku od bližních, tak si řeknu nahlas nebo do rukávu: No jó, to je furt řečí!!!