Miroslavst

Umíte přeložit?

Když už zde padla otázka ohledně mesiacov po slovensky, zaujíma ma, ako sa slovensky povie český názov pre zelí a pre kapustu?
Jen upozorňuji, že odpovídat slovákům je zakázáno-to by nebylo fér. A neguglit!!!!

Nejlepší odpověď
Bumbes

jdi do kelu a dej tam si kapustu…
a na to si nasyp čučoriedky s uhorkami, a ktomu si můžeš zakousnout paradajky na olovrant (lebo desiatu).

Další odpovědi
flodur

Si myslím: zelí-kapusta
kapusta-kél
Doplňuji:
Já jsem neguglil-u nás na moravě se kapustě říká taky kél-

aramah

Nrdavno jsem to četla na sk. Zelí-kapusta ale jak říkají kapusta- to nevím.

Pepexxx

Ne nekopiruji ale je to zelí vím to od babičky

anonym

Nevím,ale vím,jak se řekne veverka – drevokocúr.

led

Pre Bumbesa,
zaujímavý recept, jedli ste to aj s bramborama a knedlíky? 🙂

led

Vidím, že neuškodí aj také mierové rypnutie. Máte u mňa +. Len tak ďalej 🙂