Kamarad.

Umíte plavat?

Čau lidi jak jste na tom s plaváním?

Odpovědi
led

Něco uplavu.

Netrúfam si to povedať, zvládnem len pár
km ☹

Drap

Něco uplavu.

.

Evuše

Jsem dobrý plavec.

ivzez

Jsem dobrý plavec.

Rokio

Něco uplavu.

Umím jen pár stylů plavání.

Jiří Bohumil

Něco uplavu.

Býval jsem dobrý plavec a bavilo mě potápění. Ale vzhledem ke svému současnému zdravotnímu stavu platí už pouze to uvedené v anketě.:-(

Arne1

Jsem dobrý plavec.

nyjono

Jsem dobrý plavec.

quentos

Něco uplavu.

Nic moc a navíc jenom prsa, ale umím.

yuko

Jsem dobrý plavec.

klob1

Něco uplavu.

Záleží, co je umět plavat? Každý může mít jinou představu. Pár bazénů, nebo celé jezero. Nebo nějaký šílenec třeba velké km? Tak já pár bazénů ano, do půl jezera-písák ano, ale celé ne, s pojistkou – to pak celé ano. Plavu oba krauly, prsa. A dost lidí se v dnešní době topí, v dluzích. Takže neplavou. Ze své zkušenosti vím, že člpověk může umět plavat, ale může se bát hloubek. To u mě bylo, když malé dítě. Dnes velké , tak už to je dobré, nebojím.

dubraro

Něco uplavu.

A navíc mne to baví.

allsop

Neuplavu ani metr.