DusanOrlik

Umíte plavat?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,umím,občas plavu

Plavu, když se jdu koupat a ne naopak abych někam chodil schválně kvůli plavání.
Myslím, že takových je nás většina, takže jsi tuhle převládající variantu mohl ještě rozvinout do dalších 2 zbývajících možností, které anketa nabízí.

Další odpovědi
quentos

Ano,umím,občas plavu

naučil jsem se až v patnácti, ale umím. Ne že bych byl teda ňákej extra plavec, jen prsa a na kratší vzdálenosti … jednou jsem to přepísk a málem jsem na to doplatil.

HOMER

Ano,umím,občas plavu

..a kdybych měl možnost,tak plavu častěji.

arygnoc

Ano,umím.Trávím pláváním hodně času

umím plavat od narození jako každý člověk.
Jen někteří to zapoměli.

casey

Ano,umím,občas plavu

Jen lenost mi brani, ale, kdyz se s rodinou uz dokopem, tak jsem rad, ze jsem sel a vzdy si rikam, ze musime zajit casteji. No a pak zase 1/2 roku nic.

Deli

Ano,umím,občas plavu

Do loňského roku jsem si myslela, že jsem docela dobrý plavec, pak ale moje dcerka absolvovala výcvik ve škole – a plave mnohem líp než já! 🙂

Natee

Ano,umím,občas plavu

Ráda si zaplavu, ale mít pravidelně čas a peníze na dopravu k bazénu..

salsa verde

Ano,umím,občas plavu

flodur

Ano,umím,občas plavu

gnosis

Ano,umím,občas plavu

jo lehce, zhruba 1 – 5× do mesice jdeme s mladou na bazen, davame si ± 750m – 1km, podle nalady:) ale ja jen s hlavou nad hladinou, nemam rad vodu v nose:) tzn prsa, znak, ousko …

Mucillinka

Ano,umím,občas plavu

Syd

Ano,umím,občas plavu