Avatar uživatele
anonym

Umíte plavat?

dobrý den. Do školy dělám průzkum o lidech, kteří umí a neumí plavat. Mám se zeptat nejméně 10 lidí, aby mi odpověděli. Potom to rozdělím na % a udělám z toho mini referát. Otázka zní: Umíte plavat? Prosím, aby odpovědělo nejméně 10 lidí. Čím více, tím lépe. Strašně moooooooc děkujůůůů

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5092 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

ANO…docela slušně,ale jak vím,že je tam moc velká hloubka,tak se bojím,sama bych nikdy větší dálku v hloubce neplavala.

Manžel taky plave

4 děti taky plavou

1 dítě neplave

Přítel a přítelkyně starších dětí jsou také plavci.

Tchán plave,velice dobře..sportovec

Tchýně neplave

Tak a statistika je hotová......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Odpovím, že umím plavat. Ale jednou mě kluci hodili nečekaně do hluboké vody, zazmatkovala jsem a topila se. Proto plavu jedině tak hluboko, abych špičkou dosáhla na dno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já plavat umím od 6 let jsem chodila do plaveckého kroužku kde jsem se plavat naučila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musím přiznat,že plavat umím. Docela rád se potápím.Schválně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

Umím.
Bratr umí.
Sestra neumí.
Táta umí.
Máma umí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Také umím plavat, ne nějak mistrovsky a rychle, ale rekračně, relaxačně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdysi motylka a znak zavodne.Dnes rekreacne a i potapeni.Muj syn ma rad vodu,ale neplave od doby co se malem utopil v mori.Muj muz plave rekreacne.Je to dobra zabava.skvely spor­t.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

ano umím plavat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Jsem dobrý plavec a vodu miluju.Ve škole jsem plavala závodně.Když jsem byla malá,tak jsem se topila.Mé dcery plavou od 3 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

umím plavat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja plavu ve vodě a životem proplouvam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Ano,také umím plavat.Ale neplavu do hloubky,od té doby co jsem plavala v lomu,v té průzračné vodě,koukla jsem pod sebe a viděla jak pode mnou plavou ryby,tak plavu jen tam kam dosáhnu,a navíc mě při dlouhém plavání chytají křeče do lítek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Plavat umím aji v těch největších srákorách.

Zdroj: kočičí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Plavat sice umím,ale jestli bych někoho dokázala vytáhnout z hluboké vody,tím si až tak moc jistá nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Plavat jsem se naučila v 6 třídě a to tak,že mě plavčík odstrkoval smetákem od kraje bazénu,takže jsem se začala topit a tak se naučila plavat.Nechápu,že jsem se neutopila.Měla jsem tehdy z toho trauma a zajímalo by mě jaké metody plavčíci používají dnes.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek