Alesh

Umíte parkovat? 🙂

Tak tohle je opravdu machrovina …
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/241042-novy-rekord-v-parkovani-ridici-zbylo-na-kazde-strane-jen-par-centimetru.html

Nejlepší odpověď
casey

Parkovat ano, ale potrebuju na to vice casu a prostoru.

Další odpovědi
fablen

nevybírám si parkování mezi dvěma auty, která stojí podél silnice – pouze když je tam větší prostor 🙂.

dědapetr

Parkovat umím jakž takž,ale ne jak na tom klipu,jen by mě zajímalo jak zase vyjede bez drcání to těch vedlejších aut.

anonym

Tak to je borec , no. ! 🙂 Ja mam " pipatka " v aute a parkuji i tak dele , nez ostatni bez " pipatek ". ! 🙂 -iv-

Ella

ano, umím, ale takhle dokonaly do řady fakt ne :D ještě to potřebuje cvik :D Snažím se parkovat co nejrychleji, ale jakmile za mnou čeká auto a chce projet a troubí a troubí, tak fakt raději vezmu nohy na ramena, strašně mě to rozhodí…