Umíte noblesně stolovat, aby jste se mohli najíst v 1. cenové skupině a nevyhodili Vás, že jíte jako pra… ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Co to je „noblesně stolovat“?
Mít v malíku etiketu?
Normální jedinec přece nesežere oběd rukama a pak si je neutře do ubrusu.
Jak stolovat na vysoké úrovni,když ke stolu přijde číšník, a má sako,jako by je vytáhnul z kontejneru? A nebyla to restaurace na nádraží.
Každá věc má většinou alespoň dvě roviny.

Další odpovědi
slad08

To ani nevím. Člověka, ale nevyhodí jen proto, že jí jako čuník, když si to člověk zaplatil tak může jíst jak chce. Je to jen etiketa o slušném stolování ve společnosti.

Drap

Umím

baghira

V zásadě snad ano. Pokud budu mít před sebou kompletní servis, vím který příbor na co použít, co je sklenice na vodu a co na víno, že ubrousek se dává na klín a neváže pod bradu, a když jím špagety, nezacákám všechno kolem. Co potřebuju víc?