Angeliito

Umíte někdo spočítat KJ a KCAL? Prosíím

Dobrý den,
vím, že je toho na googlu plno, ale i přes to si nevím rady.
Najde se někdo kdo by mi spočítal, kolik by měl obsahovat můj denní příjem kalorií, kilokalorií a v neposlední řadě kilojoulů? Když měřím 169cm, vážím 54 kg, je mi 21 a nejsem moc aktivní…
Děkuji moc!!

Nejlepší odpověď
mosoj

Nic nepočítej a važ se. Pokud se tvoje váha nebude snižovat ani zvyšovat je tvůj calorický příjem vyrovnaný ať jíš co chceš.
Reagovat na změnu váhy příjmem potravy můžeš kdykoliv.

Další odpovědi
IK

Být tebou, soustředila bych se na ta slova „nejsem moc aktivní“ když se budeš věnovat upravování příjmu potravy, můžeš si uhnat problém.
Takže nejdřív si přečti něco o svalech a tuku v těle…třeba v odkazu zdroj:

jestli trváš na tabulkách, přidávám ještě jeden odkaz
http://www.ka­loricketabulky­.cz/
když se zaregistruješ tak ti to tvé hodnoty vypočítá a následně můžeš najít co potřebuješ

Zdroj: http://compex­.zdravi-cz.eu/bioimpe­dance.php

Radous

Co chceš počítat? Máš perfektní poměr výšky a váhy. Mohla by si dělat modelku. 70% žen ti může jen tiše závidět. Nic nevymýšlej a buď taková jaká jsi.

ZangetsuTS

Někdo určitě ano kdo se tím zabýva
Já tedy ne

Nehodí se to k otázce :D ale je mi 13 a mám 170cm a vážím 51 no .. takže asi vážíš málo dle srovnání semnou