Kelt

Umíte někdo dělat s programem malování 3D?

Pokud jsem si chtěl ze souboru vybrat část textu i s obrázky, použil jsem na to program malování. Ale nyní mám Malování 3D, text mi to nezobrazuje, nabízí mi to, co nechci a to co potřebuji tam není. A to jsem měl v nabídce. Existuje někde klasické malování, které umožní dělat požadované úpravy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Alesh

Já mám WIn10 a mám tam jak „Malování“, tak „Malování 3D“. Předpokládám, že máš totéž, čili v čem je problém? Je jen na tobě, v čem si to otevřeš.

Další odpovědi
aliendrone

Gmm, asi nemáš den, co? ;) :D :D
„Příslušenství Windows > Malování“ >>> KLIK! ;) :)

Mc Merkurion

… prej je na to odborník Rokio … aspoň to tvrdil …
… mám za to, že stále fachčí klasický malování i pod w10 …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.