Umíte navštěvovat webové stránky k určenému účelu nebo vás napadají myšlenky jak udělat otázku a přiběhnout s ní sem?

Jak tyto http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zebricek a co umí v praktickém životě je získávání bodů a mazání otázek???

Nejlepší odpověď
rynek878

Já vám odpovím za svou osobu,za tu dobu(a že jsem tu dost dlouho) jsem na těchto stránkách položil 3 slovy tři otázky,které se týkaly postupu určitého uživatele do vyššího postu.Jestli se Vám tyto stránky něčím nelíbí,tak sem nemusíte vůbec chodit,určitě vás sem nikdo nenutil chodit,ale jestli chcete tak si vytvořte profil,dodržujte "kodex"a neschovávejte se za anonym,myslím si,že by ste měl problém dosáhnout 1000 bodů,nebo se snad pletu?

Další odpovědi
led

Zjavne sa u Vás anonym potvrdzuje pravidlo, podľa seba súdim teba.
Ak máte pocit, že vo vašom odkaze sú len ľudia, ktorí sa len pýtajú, skúste si porovnať počet užitočných otázok s počtom užitočných odpovedí. A až potom kritizujte a neskrývajte sa za anonym.

kropitko

1)Ano, umím navštěvovat webové stránky.
2)Ano, napadají mě i myšlenky a s nimi samozřejmě souvisí i otázky. prostě se někdy stane, že potřebuji s něčím poradit.
3)Ano, tyto stránky byly založeny proto, aby se tu otázky kladly.
4)Ano, dostala jsem body jak za otázky, tak za odpovědi.
5)Ano, umím smazat otázku, umím dokonce smazat odpověď a světe div se, umím i přeřadit otázku do kategorie Ankety a zábava.

Vy to zřejmě nezvládáte, zřejmě nepotřebujete nic vědět. Zřejmě nezvládnete zařadit otázku ani do správné kategorie,,Nevím, nevím, jak to souvisí s auty.
Doufám, že moje odpověď na vaši zvídavou otázku vás uspokojila.
Doplňuji:
No koukám, že už to někdo přeřadil,,,tak auta už nejsou aktuální,,,