hapiky

Umíte napodobit zvukové projevy některých zvířat či ptáků? Kolik?

Samozřejmě kromě psa či kočky.

Odpovědi
Kepler

Těch by bylo… čuníka, koně, osla, ovci, kozu, kukačku, žábu…Ale bojím se, že ne moc věrně. Faunolingvistiku jsem nestudoval. Ze všeho úplně nejvěrněji umím ryby sladkovodní i mořské. V tom jsem teda kadet!

EKSOT123

Jako školák jsem uměl napodobit čejku tak dobře, že skoro vždycky nějaká přilétla. Ale při dospívání se mi změnil hlas a už to není ono. Sovu umí asi každý foukáním do dlaní. Většina ptáků bude asi problém, schválně, kdo umí skřivana?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

Závidím kamarádovi, umí perfektně opici, nejen co do zvuků. Já umím opici jen z hospody. Napadá mě, že asi ne všude bude vhodné napodobovat zvířata. Třeba si zkuste při jednání na úřadě trénovat hlas oslíka, krávy, slípky,…