DusanOrlik

Umíte hrát golf?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
arygnoc

Ano

je to výborný relax.
a dávno ne sport jenom pro movitější.

Další odpovědi
anonym

Ano

Nemáš tam částečně a minigolf.

anonym

Ne

Ne. Ani jsem to ale ani nechtela zkusit. Ale kazdy rok jezdim na ruzne turnaje , protoze mam kamarady a ti to hraji profesionalne. Ale koukam na ne od vinecka , z terasy … 🙂 -iv-

led

Ne

V našej spoločnosti je golf hra bohatých. Tak hlboko som ešte neklesla.

samicek333

Ne

Hrát ho neumím, ale myslím že není moc těžké odpálit míček holí…

casey

Ne

Natee

Ne

Pouze minigolf a ani s tím to není nijak valné

quentos

Ne

honza19hk

Ano

jen je poněkud dražší než bežný sport.

filva

Ano

Syd

Ne

Ne, ale někdy bych si to chtěla zkusit

arygnoc

samicek333 (kolik je těch trojek?):

ha, golf není o tom, jak lehce ten míček odpálit, ale jak ho odpálit tak, aby dopadl do důlku.
A to je občas kumšt.

Omlouvám se za poučování.
Ale fakt to je kumšt, vyskoušejte si to.

Odbočím:
ono i obyčejný (berte to s rezervou, slůvko „obyčejný“) ping-pong (stolní tenis) vypadá jednoduše, ale – je to tak?

anonym

Některé ženy mají zjednodušující a pohrdavý pohled na to, co neznají.