SINGO

Umíte/hrajete poker?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Syd

Umím ale nehraji

Nezapomněl jste na možnost neumím a nehraji (u mě poker), příp. neumím ale hraji (tak to mam třeba se šachama)?

Další odpovědi
baghira

Umím a hraji

Ale jen s dětmi nebo s počítačem, rozhodně ne o opravdové (nebo dokonce veliké) peníze.

gnosis

Umím ale nehraji

nebavi me to. daleko vetsi sranda je pro me treba zolik nebo ferbl:)

VampGirl

Umím a hraji

Poker umím a docela mě baví. Naposled jsem ho hrála s kamarády na táboře. 🙂

anonym

Umím ale nehraji

Totéž, co syd.
(Návod k nápravě v diskuzi).

anonym

Umím ale nehraji

filva

Umím ale nehraji

SINGO

Pro Syda:
„Nezapomněl jste na možnost neumím a nehraji (u mě poker), příp. neumím ale hraji (tak to mam třeba se šachama)?“

To mě nenapadlo…
Když tam „Upravit otázku“ tak to nefunguje a odpovídám vám sem proto že nevím kam jinam by to šlo :). Nějaká rada by se hodila.

anonym

U anket to opravdu nejde, ale je dobré vždy využít více možností z nabízených 6 a hlavně důkladně zvážit, než formuluji varianty.
Jakmile to odklikneš, je to nevratné.
Krajní a nouzová varianta je požádat admini o výmaz a založit nově opravenou, ale to chvíli trvá, admini nemůže současně sledovat veškeré zádrhele.