Umíte googlit?

Umíte najít na netu důležité věci?

Nejlepší odpověď
anonym

zkuste googlu pokladat otazky tak jak je pokladate zde … „co je expirace“, „mapa prahy“, „35 dolaru v korunach“, „počasí pro Jeseník“ .. je to perfektni pomucka pro vsechno

bez googlu si myslim internet nelze pouzivat, je to zaklad a kdo tvrdi ze ne, mel by si tento vyhledavac nastavit hned jako domovskou stranku v prohlizeci, at se zauci 🙂.

Da se tak najit opravdu skoro vsechno.

--

google prece mimo jine indexuje i odpovedi.cz takze tam krome veskereho universa informaci na internetu najdete i tento nas maly pisecek s otazkami a odpovedmi.

Další odpovědi
rynek878

nechci se nijak chlubit,ale najdu vždycky !!!!!

hanulka11

Snažím se ,většinou se mi to povede.

verka

Když ne, tak to zadám. /smajlík/.

ten který je

Ne pokaždé.

Velbloud

Ne, často nacházím jen to, co nechci.

dannero

dřív to bylo snadnější něco najít,dnes se indexují reklamní stránky které s hledaným obsahem nemají moc společného