Avatar uživatele
Damiana

Umíte dávat najevo své city?

Nebo se za to stydíte a snažíte se ovládat. Vyplatilo (vymstilo) se vám to někdy opravdu výjimečně? Umíte si pak s následky poradit? Jak?

Přeji krásné, mrazivé ráno všem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, poa.li, Andělé, VampGirl, hanulka11, Nikkol před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Se svými city se netajím , to by ti řekli moji blízcí.....nemám problém i na veřejnosti a můj vnuk to umí taky moc krásně i před lidmi …když řekne- babičko já tě miluju …no není nic krásnějšího.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
poa.li

Neumím a chtěl bych se naučit tuhle svou bariéru prolomit.. Ale řekl bych, že si mi to spíše „vyplatilo“, i když o jiné věci jsem byl provděpodobně ochuzen.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

Jsem trochu studený čumák,ale toto mne rozbrečelo.Dostal jsem to nějak před Vánoci a brečel jsem u toho.Nedalo se to ovládnout.
http://www.you­tube.com/embed/Y­BIwCdvhgX4?rel=0

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Řekla bych, že jsem na tom tak nějak napůl. Ve společnosti problém nemám – objímám se, vodím za ruku, ani líbání mi nevadí… Spíš mám problém ve vztahu říct, co cítím – bojím se, že něco zkazím… Je pro mě nejtěžší hlavně počátek vztahu, když se s protějškem ještě poznáváme. V tomhle jsem poměrně dost introvertní a bohužel jeden vztah už na tom zanikl – řekly jsme si, že bychom se měly ještě nějaký čas poznávat jako přátelé. Byla jsem i po měsíci chození prostě taková plachá… Tak nevím, třeba se ještě někdy dáme dohromady… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nedělá mi to a nikdy ani nedělalo problém. Taky si myslím, že moje city i nálady jsou na mně na první pohled znát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek