Damiana

Umíte dávat najevo své city?

Nebo se za to stydíte a snažíte se ovládat. Vyplatilo (vymstilo) se vám to někdy opravdu výjimečně? Umíte si pak s následky poradit? Jak?

Přeji krásné, mrazivé ráno všem.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Se svými city se netajím , to by ti řekli moji blízcí.....nemám problém i na veřejnosti a můj vnuk to umí taky moc krásně i před lidmi …když řekne- babičko já tě miluju …no není nic krásnějšího.....

Další odpovědi
poa.li

Neumím a chtěl bych se naučit tuhle svou bariéru prolomit.. Ale řekl bych, že si mi to spíše „vyplatilo“, i když o jiné věci jsem byl provděpodobně ochuzen.

jendahun

Jsem trochu studený čumák,ale toto mne rozbrečelo.Dostal jsem to nějak před Vánoci a brečel jsem u toho.Nedalo se to ovládnout.
http://www.you­tube.com/embed/Y­BIwCdvhgX4?rel=0

VampGirl

Řekla bych, že jsem na tom tak nějak napůl. Ve společnosti problém nemám – objímám se, vodím za ruku, ani líbání mi nevadí… Spíš mám problém ve vztahu říct, co cítím – bojím se, že něco zkazím… Je pro mě nejtěžší hlavně počátek vztahu, když se s protějškem ještě poznáváme. V tomhle jsem poměrně dost introvertní a bohužel jeden vztah už na tom zanikl – řekly jsme si, že bychom se měly ještě nějaký čas poznávat jako přátelé. Byla jsem i po měsíci chození prostě taková plachá… Tak nevím, třeba se ještě někdy dáme dohromady… :)

Drap

Nedělá mi to a nikdy ani nedělalo problém. Taky si myslím, že moje city i nálady jsou na mně na první pohled znát.