zzzzz

Umíte couvat s přívěsným vozíkem?

http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/cesi-neumi-couvat-s-vozikem-melo-by-to-byt-v-autoskole-povinne-hlasujte.html

Učili vás to v autoškole?

Já jsem autoškolu dělala v době, kdy se to prý ještě učilo. Nevzpomínám si, že by nás to učili.

Jezdit s tím umím, umím i couvat, ale rozhodně ne díky autoškole.

Nejlepší odpověď
anonym

Umím…
😉
Ale v autoškole mne to taky ne(na)učili – měl jsem výtečného učitele a jezdili jsme ´řádit´ na trať RZ.
😉

Další odpovědi
Funna

vzpomínám si, že jednu jízdu jsem s vozíkem absolvovala…ale to byl tenkrát ještě Svazarm…a tak jako tě v podstatě nenaučí řídit, ale jen ovládat auto…tak tě nikdo nenaučí s vozíkem…je to jen o zkušenostech a praxi, získané za roky řízení…

Drap

Umím.Když jsem dělal autoškolu asi před 45 léty, tak se snad s vozíkem ani nejezdilo

Hamon

Snad ano. V autoskole to do nas cpali horem dolem snad pri kazde jizde, prinejmensim s traktorem. Pamatuju si, ze jsem to nenavidel a ze kolega ohnul oj :D

Dochy

Chtěl jsem napsat, že nás to neučili, ale že s trochou opatrnosti s tím není problém. A teď když Hamon psal o traktoru jsem si vzpomněl, že jsem vlastně jako malej popojížděl rodičům s traktůrkem (domácí slepenec, ale jezdil) včetně couvání a že jsem s tím měl tehdy také problémy. Oj jsem neohnul. Vůz byl tehdy lehkej a prázdnej, tak se trochu šoupnul 😉

Emefej

S problémy bych snad ještě zacouval. V autoškole mě učili couvat s přívěsem za traktorem, ale za 43 let jsem s „T“ ujel celkem asi 2 km.

Lamalam

Neumím a neučili.