Avatar uživatele
BENYTA

Umístění střešního okna

Prosím poradte,je určená vzdálenost a směřování střešních oken-nových,aby se mi soused nemohl dívat do mých normálních na téměř stejné výškové urovni,dělí nás pruh pozemku šíře pohodlného průjezdu auta.
Doplňuji:
Otázka je pro kamaráda souseda,nadiktoval mi nových oken,ale to okno tam už je,asi myslel,kdyby si jeho soused chtěl dělat další.Díky za odpověd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

nevím,zda jsem Vaši otázku pochopila správně. Váš soused si bude dávat střešní okna??? Pokud ano,tak si myslím,že k tomu bude potřebovat Váš sauhlas,až bude na stavebním úřadě ohlašovat rekonstrukci. Tzn. že bude muset mít projekt,kde budou okna zakreslena,no a z toho návrhu uvidíte,kde okna budou,pokud Vám to nebude vyhovovat,tak mu prostě nedáte souhlas…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Na výměnu popř. zhotovení oken určitě není třeba stavební povolení. Nanejvýš tak ohlášení.
Vy můžete nesouhlasit jak chcete, prd platný. Doporučení: dejte si žaluzie. Já vím, zní to blbě, ale myslím že i to samé vám řeknou na úřadě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

"je určená vzdálenost a směřování střešních "
není žádný takový právní předpis.

Zdroj: www.dolur.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek