Vrátný

Umístění kurzoru ve Wordu

Mám soubor .doc a do tohoto často dopisuji nějaké poznámky. Vždy po otevření se nastaví kurzor na začátek textu. Je někomu znám postup jak zajistit aby po opětném otevření souboru .doc byl kurzor tam, kde se skončilo poslední psaní? Na konec textu se to provede Ctrl+End. Jak ale stabilizovat kurzor aby po otevření textového souboru bylo možno psát např. uprostřed- Tam, kde se skončilo a ne aby se kurzor objevil na začátku textu. Stále hledat kde jsem naposledy psal zdržuje při častém otevírání souboru.

Nejlepší odpověď
cochee

Hledal jsem, jestli to jde nastavit, ale neúspěšně; podotýkám, že mám Office 2003, takže nevím, jak v novějších verzích. Řešil bych to pomocí záložky, což je neviditelná značka v textu, jednoduše vložitelná a stejně jednoduše vyhledatelná. Samozřejmě jich lze mít více, nejen jedinou.