zij.kedluben

Jak umístit karty v Google Chrome do levého sloupce?

Zdravím ,
chtěl bych si umístit karty ,aby nebyly tam nahoře ale ve sloupci vlevo ,prozkoumal jsem snad vše a nejsem moc velký odporník ,dokázal by někdo poradit?
Doplňuji:
Tak to se omlouvám za špatné vysvětlení ,myslel jsem v google chromu v prohlížeči ,když máte zapnuté třeba 4 karty (např facebook ,myspace ,twitter ,youtube) je to prostě to nahoře ,ty „okna“ ,chtěl bych to mít n levé straně do sloupce.
fakt moc se omlouvám ,za váš čas.

Odpovědi
MK44

Nevím, zda dotazu správně rozumím. Ale jde-li o zásuvné rozšiřující karty (desky) do počítače, je nutno je umístit tak, aby šly zasunout do adekvátních slotů (konektorů) na základní desce.

Pozn. Pokud je nějaký port (např. USB) na zadní straně počítače špatně přístupný, použij prodlužovací kabel (např. kabel USB A plug – A receptacle).

Doplňuji:
Sorry, nečetl jsem pozorně a nedokleplo mi, že jde o prohlížeč.

Roman71

S tímhle umístěním karet jsem se setkal snad u jediného prohlížeče, ale nevzpomenu si, jak se jmenoval :( Faktem je, že tohle umístění karet Chrome nepodporuje.