Avatar uživatele
dudu

Umíme vykostit kuře?

Kdo umí, ten umí a ostatní čumí:
http://www.you­tube.com/watch?v=kA­ekQ5fzfGM&fea­ture=player
Doplňuji:
Přátele, přece jen u tohoto receptu existuje určité riziko:
babička si u svého lékaře ztěžuje, že zhruba už čtrnáct dnů se jí při utírání zadku v puse silně hýbou její poslední dva zuby. Doktor poté, co ji pozorně vyšetřil a provedl jakýsi rychlý zákrok, se širokým úsměvem povídá „babi, nedělejte si starosti všechno bude v pořádku, ale příště až zase budete jít španělského ptáčka, napřed z něho sundejte všechen špagát“!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, GM, iceT, Andělé, Jikra, Hykam, casey, Illines před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

No to jsem čuměla tedy taky,opravdu jako na patologii,asi tam přišel o práci…Z toho mi bylo divně,co všechno s ním dělal,každou kůstku odstranil,blá­ny,vypadalo to jako z hororu,ale práce výtečná. Celého ho svlékl z kůže a úžasně ji naplnil…super!
Tak k tomu pánovi bych přišla klidně na večeři,ale nechtěla bych si to s ním rozházet,abych během chvilky nedopadla jako to kuře…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Klobouk dolů,ten musel vystudovat patologii .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Já jen čumím,vykostit snad umím,ale takhle bravurně tedy ne.To musím vyzkoušet na nedělní roládě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Jsem si myslel, že umím kuře vykostit, ale tohle je fakt frajeřina 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka

Neumím a radši kůstky oberu. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Jé a co bych pak obíral ? Křidýlka, stehýnka.. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Umím, ale k tomuto mě zbývá ještě hodně cvičení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

No to je teda bourák,všechna čest!
Ráno jdu koupit hejno kuřat a budu trénovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Přehrál jsem to na DVD, a jdu shánět letenku tchýní na nějaké ostrovy s lidožrouty.
Pokud výlet bude úspěšný, zkusím potom to vykostění oplikovat na nějakého tuzemského ptáka. Ještě jsem neměl nic od sov, tak třeba zkusit nějakého malého kalouse.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek