dudu

Umíme vykostit kuře?

Kdo umí, ten umí a ostatní čumí:
http://www.you­tube.com/watch?v=kA­ekQ5fzfGM&fea­ture=player
Doplňuji:
Přátele, přece jen u tohoto receptu existuje určité riziko:
babička si u svého lékaře ztěžuje, že zhruba už čtrnáct dnů se jí při utírání zadku v puse silně hýbou její poslední dva zuby. Doktor poté, co ji pozorně vyšetřil a provedl jakýsi rychlý zákrok, se širokým úsměvem povídá „babi, nedělejte si starosti všechno bude v pořádku, ale příště až zase budete jít španělského ptáčka, napřed z něho sundejte všechen špagát“!

Nejlepší odpověď
Andělé

No to jsem čuměla tedy taky,opravdu jako na patologii,asi tam přišel o práci…Z toho mi bylo divně,co všechno s ním dělal,každou kůstku odstranil,blá­ny,vypadalo to jako z hororu,ale práce výtečná. Celého ho svlékl z kůže a úžasně ji naplnil…super!
Tak k tomu pánovi bych přišla klidně na večeři,ale nechtěla bych si to s ním rozházet,abych během chvilky nedopadla jako to kuře…

Další odpovědi
anonym

Klobouk dolů,ten musel vystudovat patologii .

iceT

Já jen čumím,vykostit snad umím,ale takhle bravurně tedy ne.To musím vyzkoušet na nedělní roládě.

Hykam

Jsem si myslel, že umím kuře vykostit, ale tohle je fakt frajeřina 🙂

petka

Neumím a radši kůstky oberu. ;)

www

Jé a co bych pak obíral ? Křidýlka, stehýnka.. 😁

Drap

Umím, ale k tomuto mě zbývá ještě hodně cvičení.

Jikra

No to je teda bourák,všechna čest!
Ráno jdu koupit hejno kuřat a budu trénovat.

venkovan

Přehrál jsem to na DVD, a jdu shánět letenku tchýní na nějaké ostrovy s lidožrouty.
Pokud výlet bude úspěšný, zkusím potom to vykostění oplikovat na nějakého tuzemského ptáka. Ještě jsem neměl nic od sov, tak třeba zkusit nějakého malého kalouse.