Hawajka

Umím zpívat anebo neumím?

Ahoj mám jeden problém.....asi jste pochopili podle názvu jaký.Nevím jestli umím zpívat :/
Abych řekla pravdu tak si myslím že můj kamarád zpívat neumí,ale skoro všichni ostatní (dospělý) říkají že zpívat umí.
To stejný říkají o mě (zase jen dospělí).Říkají to dva strejdové a dvě tety.Ty tety se neznají ani ty strejdové,prostě je to rozdělený na teta a strejda,strej­da,teta.No...­..řekla jsem to celkem polopatě.Pak to říká moje rodina.Jako Rodiče,babička,dě­da,strýcové a tety.....
Ted' je tady ten problém.Do určité doby jsem si myslela že zpívat umí,ale jednou jsem se nahrála na mobil a nemohla jsem to doposlouchat až do konce.
A jak jsem na začátku psala o mém kamarádovi tak podobně to má i on,spousta lidí si myslí že zpívat umí,ale já,zase vyjímka,si myslím že zpívat neumí.....Takže jsem celá zmatená a nevím jestli někde můžu svou pusu otevřít a zpívat,nebo naopak.
P.S. Omlouvám se za chyby v pravopisu.

Nejlepší odpověď
klumprt

Přihlaš se do další řady Superstar a uvidíš podle toho, kdy tě vyrazí, jestli hned, tak nic moc, jestli až v dalším kole, tak už v tobě něco je. Nebo to třeba dotáhneš až do hvězdné pěchoty 🙂

To ti radím jako vynikající sprchový zpěvák s neuvěřitelným rozsahem, který by ovšem před cizími lidmi nikdy nezazpíval 🙂

Další odpovědi
Daniel16

A jak to máme vědět, když jsme tě nikdy neslyšeli…?

mosoj

Podle slohu zpívat neumíš. Jedna paní povídala. To je něco.

ivzez

Hawajko, z chyb se až tak nestřílí,
ale měla by ses lépe soustředit na to, co píšeš
(i na to, co čteš a nač reaguješ).

Není podstatné, co si o svém a kamarádově zpěvu myslíš ty,
není podstatné, co si o něm myslí vaši příbuzní.

Chceš-li odpověď na svou otázku,
zazpívej před odborníkem
(zkus to např. v základní umělecké škole).