Avatar uživatele
javamania

Umím skvěle anglicky ale když dojde na časy,zpusoby atd...nechapu nic!Proč?

Doplňuji:
myslím tím že řeknu to naprosto správně i s časama, rodama atd... ale když to pišu do testu zapomenu to a nevim to!to se mi stava i v češtine ale tam je to obraceně(v hodině)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3349 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

Odpoveď byla označena jako užitečná

To bude asi tím, že ještě skvěle anglicky neumíš. Chce to čas a učit se poctivě i gramatiku. Jestli ti nevyhovuje, jak to vysvětluje učitel(ka), můžeš zkusit internet, např. www.helpforenglish.cz
Doplňuji:
Že bys používala předpřítomný, předminulý a spoustu podmiňovacích časů správně při ústním projevu, ale do testu to napsala špatně? Jestli nejsi nějakej dyslektik (to by to teoreticky vysvětlovalo, že někdo něco ví, ale má problém s psaným textem), tak to bude asi čistě tvůj subjektivní pocit. Máš pocit, že mluvíš dobře, protože když mluvíš, tak ty složitý časy nepoužíváš, používáš jenom tak tři čtyři, kterýma se sice doruzumíš, ale že ty ostatní neumíš, na to přijdeš až v testu.

Upravil/a: Syd

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?javamania Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

O tom, jak skvěle umíš anglicky tě nejspíš přesvědčují výsledky těch testů. Sebevědomí ti zřejmě neschází, jenom patrně nemá reálný základ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Smiř se s tím, že skvěle ji zkrátka ještě neumíš. Nebo neznáš správný význam slova skvěle.
Nezoufej, přitlač ve studiu a bude po problému!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Souhlasím se všemi, ale nechápu, jak můžete mít problém s rody... :-O Kdyby to byla němčina, tak to pochopím, ale v angličtině?? Jinak - podle Vašeho stylu psaní usuzuji, že ještě neberete ani minulý čas, takže se poptejte a někdo Vám to všechno vysvětlí. Možná máte angličtinu jenom naposlouchanou (třeba jen několik frází) jako malé děti, které umí mluvit, ale nedokáží to napsat... ;)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Syd

A navíc když mluvíš, tak tě nikdo zpravidla moc neopravuje, na rozdíl od testu, takže ani nevíš, že děláš chyby.

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Věda