ornela

umí mi někdo pomoc???

Je někdo kdo by mi pomohl vyřešit mojí noční můru??? Je mi patnáct let,mám staršího bratra který v roce 2002 udělal trestní čin.Byl odsouzen k šesti letům odnětí svobody.Nenastoupil neboť se bál.Odcestoval a do dnešního dne svůj trest nenastoupil.Dom­luvili jsme se že podáme žádost o milost,samozřejmě zamítnuto. Musíme něco udělat aby byl svobodný kvůli mamince. Pomůže mi někdo?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Po deseti letech od termínu nenastoupení trestu se tato povinnost promlčuje.