zdenekps

Umí HP Deskjet Ink Advantage 3525 tisknout i jen z černého toneru?

Zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost s tímto multifunkčním zařízením.
Došel mě totiž žlutý toner. A prodejce tvrdil, že když dojde jakákoliv barva tak se dá tisknout i jen z černé, ale v nastavení to nikde nevidím.Jde to tedy? Díky

Odpovědi
Děda Louda

Inkoustová tiskárna neumí z toneru tisknout vůbec, tudíž ani jen z černého.

mosoj

Znám pouze tiskárny Canon. Většinou se tiskárna zablokuje pokud je nějaká kazeta prázdná. Není to ale pravidlem.
Hledej v ovladači nastavení, něco jako " tisk v odstínech šedé" a pod. Ovšem za předpokladu že máš kazety v tiskárně a nejsou prázdné .
Doplňuji:
Tak se opravuji. Tisk v odstínech šedé je míchání žluté, cyan a magenty.
Ono je to trochu složitější. Záleží jestli máš v tiskárně dvě kazety s černou. Pokud máš jenom jednu tak to nepujde! Pokud máš jednu foto černou a druhou pigmentovou černou tak by to mělo jít buďto přímou volbou, nebo nastavením typu tisku. Problém je že lehce nepoznáš z které kazety se opravdu tiskne.

StaKlad

Pokud myslíš tuhle tiskárnu : http://www.car­tridge-toner-inkoust.cz/hp-deskjet-3525-c1119/ tak ta potřebuje k tisku obě dvě cartridge, bez barevné odmítá tisknout byť jen černobíle.