Michal Kole

Umí herečka Naomi Watts plavat ? Bude hrát princeznu Dianu a ta plavat uměla. Bude ve filmu o Dianě Naomi Watss plavat ?

Nejlepší odpověď
beer

A zese se plave… hergot, něco jiného nezvládneš, nebo na to nemáš??
Se jí (jich) zeptej a nedávej ten svůj plavací „plevel“ sem !!
Díky.

Další odpovědi
Ar

Neumí, ten film bude mít jiný konec. Princezna Diana nezemře při autonehodě v tunelu, ale utopí se při sprchování.

Drap

Jo, umí. Co je ve filmu ví jen tvůrci. Plavat umí všechny herečky, neni třeba se ptát jednotlivě

led

Ten film je o inom, nie o plávaní. U Princeznej Diany plávanie nebolo to hlavné.
PS.
možno, keď sa naučíte plávať, vás potom tieto plávacozávistlivé otázky prejdú. Nezáviďte a plávte…:)
Doplňuji:
Drape, je mi ľúto ale nemáte pravdu „Plavat umí všechny herečky“ a aj herci, nie je to pravda, kamera dokáže zázraky (alebo kameraman?). Väčšina hercov neviedia v reále, robiť to, čo hrajú a robia vo filmoch. Ich umenie spočíva práve v tom dokázať presvedčiť davy divákov, že to vedia.
Alebo si myslíte, že Ladislav Chudík -primár MUDr.Sova-vedel v skutočnom živote naozaj operovať?

Robert_PM

Klepy, klepy, klep. Už to klepe na dveře. Co? Hospitalizace v psychiatrické léčebně v Dobřanech. Kam si pro Tebe přijedou? Do ulice Dukelských Hrdinů do Rakovníka, Hrdino. A kam Tě povezou? Do Dobřan, do Dobřan a do zase do Dobřan. A co Ti tam budou spoluchovanci dělat? Budou Tě šikanovat, šikanovat a šikanovat – přesně jako minule.