Avatar uživatele
anonym

Uměli byste žít bez mobilu?

To mne nakopla Terryle k otazce.Diky Ti.Ja ano a funguje to!
Doplňuji:
Dnes mi ale,rychle utekli bodiky,tak priste.Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, ReHu, panenka, annas, Terryle před 4838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Nejspíš jo, ale nemám k tomu dostatečnou motivaci – přece jen je to praktická věc a umí dost usnadnit život. Ale třeba teď, když jsem doma, mi mobil už čtrnáct dní jen leží na polici a vlastně si na něj vzpomenu, jen když začne vřískat o dobití…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

ANO, velmi jsem to omezila a daří se .
Byly doby kdy jsem byla závislá. Ale to si uvědomuji až nyní, kdy tomu tak není.

je fakt, že nyní víc komunikuji přes pc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Mám kamaráda který je takový starý morous a pesimista.Nikdy neměl mobil a dokáže se bez něj obejít.Odmítá veškeré technické novinky,ale je inteligentní a sečtělý.Jen je zahořklý a doma má tmu.:-)Nevím zda bych to bez něj zvládl,ale asi by mi nic jiného nezbývalo kdyby na to přišlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

na jednu stranu ano a na druhou ne,kdysi nic takového nebylo a taky jsme žili,co se týká soukromého telefonu tak bez toho se obejdu své blízké spíš ráda uvidím než jen uslyším ve sluchátku,co se týká pracovního tak bez toho se neobejdu jinak bych nemohla mít obědnávky a práci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Určitě dokázala,používám ho jen velmi málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já asi ne denně musím vyřizovat plno věcí a bez mobilu by mi to určitě nešlo takže bych to nedokázala žít bez mobilu ILIINES

Já ty bodíky dám za tebe ILIINES 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To je těžká otázka. Záleží na zdroji příjmu a třeba i místě bydliště.
Já pracuji sama a sama na sebe, takže mobil potřebuji.
I když mám v práci pevnou linku, stejně všichni volají na mobil. A můžu pracovat i být v kontaktu i když jsem někde na cestě.
A také mám pocit, že kdyby něco, můžu kdykoli někomu zavolat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Myšák V.

Ježíš jak by to bylo krásný))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anah

Mobil mi stačí k tomu, že občas přijmu hovor. Ale nechodím do práce, tak je to jednoduché. Dojížděla jsem se známými a tak to bez mobilu nešlo. Ted komunikuji přes počítač a to je daleko horší závislost. Sedíš doma a žádný pohyb. To ale není můj případ – naštěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majka8

Už asi ne. Dokonce už ani nenadávám, když zazvoní v nevhodnou dobu. Mobil je v mnoha případech spojení se světem. Vím o známých, kteří zrovna neholdují internetu. Dokonce moje děti a vnoučata raději telefonují, než píšou. Mají výhodné tarify, tak volají téměř každý den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Panenko-dekuji Ti.

před 4838 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek