Miroslavst

Uměli byste oblbnout prodavače?

Tak mě napadlo, zda byste uměli oblbnout prodavače?
Já jsem to jednou zkusil na známé a vyšlo to. Hned jsem jí to vrátil a říkám bacha na to.
Platil jsem nákup. Měl jsem platit 50,–Kč. Platil jsem pětistovkou.
Ona: nemáš padesátikorunu?
Já: nemám, jen pětistovku.
Ona: No jo no.
A začala mi vracet. a 50 je sto a 400 je pětset, takže mi vrátila 450,–Kč.
Já: Jé, počkej, vlastně mám padesátikorunu.
Já: Tady ji máš a vrať mi tu pětistovku.
Ona: No vidíš, tady máš to tvý pětikilo.
Takže jsem měl nákup, 500,–Kč a ještě 450,–Kč.
Na to jí říkám. Počkej,ty seš bl…, na to pozor a vše jsme srovnali.

Nejlepší odpověď
anonym

tak to už je druhý návod jak vydělávat a nechodit do práce,a já pořad chodím

Další odpovědi
PostApMan

…to mě nenapadlo. Děkuji za typ. Asi začnu mít rád nakupování..:D

Ne nejsem škodný, oni to totiž těm prodavačům strhávají z platu – to by nebylo milé.

(Ale mám známou,zkusit to můžu – s tím že to s ní pak dorovnám, dám vědět jak to dopadlo)

BEAES

To je známé, na Spektru byl pořad Mistři švindlu a takových triků tam ukazovali hafol…ale ona by to ta pokladní opravdu musela dát ze svého, tak to raději nedělejte…

anonym

Vždyť to je chyba krátkodobé paměti:-)