Beer4Real

Jak je hlídané to, když jeden muž daruje sperma ve více bankách a tudíž oplodní více než jednu ženu?

Když si pomyslíte kolik takových sperma bank všude existuje a kolik jeden muž, který si chce třeba jen přivydělat, může mít potomků?

To se pak lehce múže stát to, že se jeho dva potomci
seznámí a mají spolu další dítě.

To se pak ty geny míchají jedna radost a člověk pak neví jestli jeho manželka není jeho sestra.

Nejlepší odpověď
carpediem

Existuje centrální registr dárců všeho možného.

Dokonce existuje i centrální registr lidí, kteří po své smrti odmítají darovat své orgány.

By ses divil kolik máme různých registrů.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě je to teoreticky možné, ale prakticky je tato možnost velmi minimální. 🙂

gecco

I kdyby muž dal své sperma jen do jedné spermobanky, může jím být oplodněno více žen – to není jako při oplození přirozenou cestou, kdy jedna ejakulace znamená jen jedno dítě (no, nebo třeba pět) – jen jednu graviditu…
😉
…„člověk pak neví jestli jeho manželka není jeho sestra“…
V případě většího věkového rozdílu mezi partnery se klidně může stát, že jeho žena je jeho dcera…
;-D

zjentek

jestli seš dárce, tak tam má bejt:
„..stát to, že se jeho dva pitomci..“

bulík

kdyby si hledal, tak už otázka byla položena, akorát jinak formulovaná.:-D