Bunnik

Umělá miminka?

http://ona.id­nes.cz/novy-trend-v-cesku-umela-miminka-k-nerozeznani-od-zivych-pkv-/deti.asp?c=A100802_­170849_deti_jup

Líbí se mi jen, že to pomáhá v léčbě(ale stejně nejsem moc vůči tomu nijak důvěřivá), ale jinak se obávám, že to spíš k léčbě povede… Co si myslíte vy?

Nejlepší odpověď
kapka

Tak jsem ten článek přelouskala. Patřím do druhé skupiny lidí, nelíbí se mi to. Jednak jsem si vzpomněla na jeden scifi film z budoucnosti, kde měla malá holčička podobnou panenku, ta i mluvila, byla tak reálná, že z ní šel strach.
Dál si myslím, že kojenecké ústavy nebo dětské domovy jsou plné dětí, které čekají na své dobrovolníky, kteří si s nimi mohou docházet hrát, když už si je rovnou nemohou vzít do adopce nebo pěstounské péče.
Ale tyto zákaznice by asi neprošly psychotesty.
Podivnou babyterapii podle mě přirozeněji nahradí canisterapie nebo felinoterapie.

Další odpovědi
aramah

Ne nelíbí dokonce je mi tak trochu zle.Sice autíčka jsou taky kopie velkých ale to je jiná.Opravdu bych takovou panenku nechtěla.

pondělí

a to se oplodní umělým penisem,to je doba......