Avatar uživatele
anonym

Uměl dřív plavat muž nebo žena?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4790 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já si myslím, že žena, už jen proto, že existují mořské panny,,,a ty tu jsou odnepaměti,,,,
Doplňuji:
Ó,,,ta mužská ješitnost,,,

Eva v rajské zahradě: „Bože, já jsem tak nešťastná!“

„Co se děje, Evo?“ zeptal se Bůh.

„Vím, že jsi stvořil mě a tuhle krásnou zahradu. Ale jsem sama a už mě nebaví jíst jablka.“

„Dobrá, v tom případě ti stvořím muže,“ odpověděl Bůh.

„Co je to muž?“

„To je chybující bytost s agresivními sklony, obrovskou ješitností a neschopností poslouchat. Ale je velký, rychlý a svalnatý. Je vynikající v boji, v kopání do míče a v lovu zvěře a není také špatný v posteli.“

„To zní skvěle,“ zaradovala se Eva.

„Mám ale jednu podmínku,“ upozornil ji Bůh.

„Musíš ho nechat, ať si myslí, že jsem stvořil nejdřív jeho.“,,,,,,,,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

logicky muž, plavání využil při lovu, žena v jeskyni asi těžko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

možná žena, když utíkala před mužem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vzhľadom na to, že v biblickom Raji sa nespomína žiadna rieka ani more, musela to byť žena Eva. Po vyhnaní z Raja utekala pred Adamovým hnevom, dobehla na kraj mora, neubrzdila a padla do vody. Aby prežila, musela mávať rukami a kopať nohami a tak ju more na svojej hladine doviezlo späť na breh. Medzitým sa Adam ukľudnil a z piesku tvoril malých Adamkov a Evičky 🙂.
Ženy, máme prvenstvo v plávaní!
Doplňuji:
Muži nabojte sa.
Veď podľa Biblie prvý človek bol Muž, prvé dieťa bol chlapec. Vyhrávate 2:1.
PS.
ale neodpustím si úsmev. Prvý biologický človek bola Žena – z Adamovho rebra. Adam bol z hliny. 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Logicky mi podle známých vyplývá že muž. Adam byl v ráji sám občas, bylo mu smutno a někdy se musel i umít, a tak aby se zabavil, tak se zřejmě naučil plavat
Doplňuji:
Z žádných historických pramenů neni známo, že mořské pany tady byli dříve než Adam.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Snaha přiřknout toto prvenství ženám je jen dalším pokusem zviditelnění feministické loby.

před 4790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

A přiřknout toto prvenství muži jen holá mužská ješitnost,,:-)

Já to brala s nadsázkou,,kou­kám, že jsem se někoho dotkla,, zřejmě pána tvorstva,,,,,

před 4790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Kropitko, připusťte možnost, že se mezi námi najdou i tací, kteří smysl pro nadsázku, nadhled a zvláště specifický ženský humor mají.
Například mně, se Vaše odpověď moc líbila.
Ve své odpovědi zpochybňujete biblické skutečnosti, dovolím se Vás proto zeptat-
Víte jak dopadl ten v té Kostnici ?
Já jsem také někde zaslechl takovou „kacířskou“ myšlenku.
Je sice tajná, ale Vám ji prozradím : Bůh je žena… 🙂

před 4790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Vagro i to by bylo možné,,a už jen proto, že se říká, že bůh je krásný a já osobně si myslím, že muž krásný být nemůže,,tato výsada patří ženám,,,muž je hezký, inteligentní, zajímavý,,,vtipný a sympatický,,,ale krásný nikdy,,,

Mě osobně je jedno jak to bylo, záleží mi na tom jak to je teď a jak to bude,,tuto otázku jsem nebrala vážně, tímto se omlouvám tazateli za svůj názor,,,měl to být jen vtípek,,nikoho jsem se tím nechtěla dotknout,,,pa a dobrou,,

před 4790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kropítko, nechajme nejaké prvenstvo aj mužom. Prvé dieťa bol chlapec.(podľa Biblie)

před 4790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Aj to je možné,,,,

před 4790 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek