dust8

Umějí dokovací stanice na pevné disky mimo čtení dat i zapisování dat?

Nejlepší odpověď
led

Ano, protože...

Dokovacie stanice pre pevné disky sa pripájajú k počitaču (prevažne) cez USB ako iné externé disky.
Aj práca s diskami uloženými v dokovacej stanici je rovnaká ako s ktorýmkoľvek iným rozpoznaným diskom.
Na osobitné nastavenie dokovacej stanice (napríklad pre účely zálohovania) sú na priloženom CD (v balení novej dokovacej stanice) programy na zálohovanie a iné utility

Další odpovědi
dubraro

Ano, protože...

Disk v dokovací stanici se uživateli jeví jako jakékoliv jiné velkokapacitní úložiště, takže umožňuje ukládání, čtení i mazání souborů, vytváření adresářové struktury atd. Dokovací stanice je zpravidla připojena pomocí rozhraní USB nebo eSATA.

elkon

Ne, protože...

Ne, protože dokovací stanice není počítač. Dokovací stanici je nutno připojit k PC, pak lze data ukládat pomocí PC. Dokovací stanice sama nic neuloží.