kiko

Uložto a problém s ním…

Dnes se mi stalo, že jsem šla normálně na uložto (stáhnout jednu písničku) a na stránce se mi zobrazilo: „Nemáte oprávnění k přístupu na tuto stránku.“ Zkoušela jsem to na mozille i na chromu, oboje se stejným výsledkem. Čím to je? Stalo se vám to někdy a dá se to nějak řešit?
Doplňuji:
Bedy-Děkuji za upozornění, radši ho odinst\luju a budu používat jen mozillu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Mě se to nestalo, je pravda, že já na Uloz.to spíš nahrávám, než stahuji. Je možné, že právě stahujete, a nejste-li přihlášena a nemáte kredit, tak Vás to prostě nepustí – ochrana před přetížením serveru.

Jen tak pod čarou – doporučuji Google Chrome odinstalovat z počítače, protože sleduje aktivitu svých uživatelů (kam chodíte, co stahujete apod.). A k tomu přidružená aplikace Google Updater též posílá dost informací o Vašem počítači do Googlu.
To pak může být využito například pro marketingové účely. Navrhuju zůstat u Mozilly Firefox nebo přejít na jiný prohlížeč (Internet Explorer, Opera apod.)

Další odpovědi
Adam4

Kiko: Pravdepodobne je problem jen v tom, ze je blokovana tvoje IP adresa, nebo pokud mas neverejnou IP adresu, tak IP tveho poskytovatele internetu.

Zjisti si pres nejakou sluzbu na internetu svou IP adresu viditelnou z internetu a napis na podporu uloz.to, kde jim sdelis svou IP a oni to uz opravi.

Bedy: Prosim, pokud dane problematice nerozumite, tak se nesnazte lidem radit. Vas prispevek jsou jen same bludy a tyto bludy jen roznasite mezi dalsi neznale uzivatele.

Ochrana proti pretizeni se resi jinak a ne uplnym zakazanim pristupu na stranky, proc by to asi nejaky provozovatel delal? Vzdyt to nema logiku…

Google Chrome neodesila zadne informace kam chodite a stahujete a uz vubec zadna data o uzivately, odesila pouze naprosto anonymni data, ktera pomahaji vyvojarum ve vyvoji novejsi verze a nebo jsou propojeny se sluzbami, ktere jine prohlizece nemaji. Pokud jste paranoidni, tak jakekoliv odesilani anonymnich dat jde v nastaveni vypnout, pripadne pouzivat prohlizec v anonymnim rezimu, ktery neodesila vubec nic. Pokud neverite, zdrojove kody jsou na internetu verejne ke stazeni a neni nic jednodussiho, nez pres svuj firewall zkontrolovat co a jak se odesila.

Mozna Vas prekvapi, ze Mozilla je z vetsi casti financovana penezi z Google a odesila naprosto ty sama data. Mozna Vas prekvapi, ze kdyz se pripojite na jakoukoliv internetovou stranku, tak jeji provozovatel o Vas zjisti 50× vic neanonymnich informaci nez prohlizec. Treba uloz.to vi klidne mesic zpetne co jste si stahoval, kdy, kolikrat, z jakeho mesta, z jakeho OS, z jakeho prohlizece… Prosim pokud si priste nezjistite fakta, a budete takto paranoidni, udelejte si radeji alobalovou cepici a odpojte internet.

anonym

Hláška je tvořena za tím aby informativně upozornila uživatele. To znamená že pokud „Nemáte oprávnění k přístupu na tuto stránku.“ tak jednoduše nemáte oprávnění.

pl4toon

Taky se mi to stalo. Mají nejspíš nějaký chaos v bannech na server. Druhý den už uloz.to jelo normálně.
Doplňuji:
to Adam4:
ne ne, jde o nějaký šlendrián na jejich serveru. Mně se to také stalo a co jsem koukal na jednom fóru (a tady), tak dokonce více lidem. Druhý den to jelo všem v pohodě, včetně mě :)