Avatar uživatele
kiko

Uložto a problém s ním…

Dnes se mi stalo, že jsem šla normálně na uložto (stáhnout jednu písničku) a na stránce se mi zobrazilo: „Nemáte oprávnění k přístupu na tuto stránku.“ Zkoušela jsem to na mozille i na chromu, oboje se stejným výsledkem. Čím to je? Stalo se vám to někdy a dá se to nějak řešit?
Doplňuji:
Bedy-Děkuji za upozornění, radši ho odinst\luju a budu používat jen mozillu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: kiko

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Bedy před 4015 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Mě se to nestalo, je pravda, že já na Uloz.to spíš nahrávám, než stahuji. Je možné, že právě stahujete, a nejste-li přihlášena a nemáte kredit, tak Vás to prostě nepustí – ochrana před přetížením serveru.

Jen tak pod čarou – doporučuji Google Chrome odinstalovat z počítače, protože sleduje aktivitu svých uživatelů (kam chodíte, co stahujete apod.). A k tomu přidružená aplikace Google Updater též posílá dost informací o Vašem počítači do Googlu.
To pak může být využito například pro marketingové účely. Navrhuju zůstat u Mozilly Firefox nebo přejít na jiný prohlížeč (Internet Explorer, Opera apod.)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adam4

Kiko: Pravdepodobne je problem jen v tom, ze je blokovana tvoje IP adresa, nebo pokud mas neverejnou IP adresu, tak IP tveho poskytovatele internetu.

Zjisti si pres nejakou sluzbu na internetu svou IP adresu viditelnou z internetu a napis na podporu uloz.to, kde jim sdelis svou IP a oni to uz opravi.

Bedy: Prosim, pokud dane problematice nerozumite, tak se nesnazte lidem radit. Vas prispevek jsou jen same bludy a tyto bludy jen roznasite mezi dalsi neznale uzivatele.

Ochrana proti pretizeni se resi jinak a ne uplnym zakazanim pristupu na stranky, proc by to asi nejaky provozovatel delal? Vzdyt to nema logiku…

Google Chrome neodesila zadne informace kam chodite a stahujete a uz vubec zadna data o uzivately, odesila pouze naprosto anonymni data, ktera pomahaji vyvojarum ve vyvoji novejsi verze a nebo jsou propojeny se sluzbami, ktere jine prohlizece nemaji. Pokud jste paranoidni, tak jakekoliv odesilani anonymnich dat jde v nastaveni vypnout, pripadne pouzivat prohlizec v anonymnim rezimu, ktery neodesila vubec nic. Pokud neverite, zdrojove kody jsou na internetu verejne ke stazeni a neni nic jednodussiho, nez pres svuj firewall zkontrolovat co a jak se odesila.

Mozna Vas prekvapi, ze Mozilla je z vetsi casti financovana penezi z Google a odesila naprosto ty sama data. Mozna Vas prekvapi, ze kdyz se pripojite na jakoukoliv internetovou stranku, tak jeji provozovatel o Vas zjisti 50× vic neanonymnich informaci nez prohlizec. Treba uloz.to vi klidne mesic zpetne co jste si stahoval, kdy, kolikrat, z jakeho mesta, z jakeho OS, z jakeho prohlizece… Prosim pokud si priste nezjistite fakta, a budete takto paranoidni, udelejte si radeji alobalovou cepici a odpojte internet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Hláška je tvořena za tím aby informativně upozornila uživatele. To znamená že pokud „Nemáte oprávnění k přístupu na tuto stránku.“ tak jednoduše nemáte oprávnění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Taky se mi to stalo. Mají nejspíš nějaký chaos v bannech na server. Druhý den už uloz.to jelo normálně.
Doplňuji:
to Adam4:
ne ne, jde o nějaký šlendrián na jejich serveru. Mně se to také stalo a co jsem koukal na jednom fóru (a tady), tak dokonce více lidem. Druhý den to jelo všem v pohodě, včetně mě :)

Upravil/a: pl4toon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek