PaNdA^

Uložiště C: na D:

Jak nastavím aby ze stránky www.webshare.cz se mi stahovaly filmy a hry na disk D: místo disku C:..? Hlavní disk mám C:..A už tam nebude místo :/..Proto chci ukládat na „Déčko“..
Doplňuji:
V prohlížeči Google Chrome..

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba Firefox: v menu Nástroje – Možnosti a karta Obecné. Tam je správce stahování a buď zvolíš cestu nebo na každý soubor se zeptá kam uložit http://2i.cz/561f3e14­c7.
Prostě jdi nastavení svého prohlížeče a tam změň cestu uložení.

Další odpovědi
BblackK

Záleží na tom, jaký máš prohlížeč.
Doplňuji:
Klikni vpravo nahoře vedle hvězdičky na ikonu přizpůsobení (tři čárky nad sebou) → nastavení → dole zobrazit rozšířená nastavení → najdi nadpis Stažené soubory a tam nastav cestu na D:\