opa

Uložení CD do knihovny PC.

Jak mám postupovat když mám CD a chcu si ho nahrát do knihovny počítače.Ať si to můžu přehrávat v Media Player.Děkuji.

Nejlepší odpověď
SeptikB

Mít soubory v knihovně není podmínkou pro přehrávání. Doporučuju tento postup:

  1. Ve WMP zvolte na horní liště „Zkopírovat z CD“ a zkopírujte soubory do počítače.
  2. Můžete si je přidat do knihovny. Pokud máte nastaveno „Automaticky ukládat soubory do knihovny médií“, stačí to jen přehrát.