l.t

Ulice – jaký máte názor na seriál ulice?

Ulice jakej mate nazor na serial ulice?Ja ho zboznuju.

Nejlepší odpověď
quentos

těžce nemusím, sorry. Plytké, trapné a furt stejné, umějí tam akorát řešit, kdo, s kým a za kolik

Další odpovědi
anonym

Ulice,Ordinace a.pod- o ničem.Pásová výroba.

ReHu

Ulici sleduji více či méně pravidelně. Nemusím u toho moc přemýšlet, tak se trochu odreaguji. TV mám puštěnou často jako kulisu. Jsou to příběhy, jako se nám, normálním lidem stávají. Slušné obsazení. A když vynechám nějaký ten díl, nic se neděje, do děje se opět lehce vklouzne. A že je to nekonečný seriál mi spíše vyhovuje. Nebudu přece odsuzovat něco, že je to nekonečné, aniž vím o co go.

chucky

Nekoukám na to, přijde mi to nudné.

iwetax

Na ulici se dívám pravidelně, je to hezký seriál. Občas se i zasměju. Nestydím se za to , že na Ulici koukám.

romik01

Tyto a podobné seriály mění lidem jejich originální osobnosti a chování v různých situacích ,které nám život připravuje.Je to napodobenina moderního žití,které nemá s tím pravým životem nic moc společného.Nicméně je to seriál,který má pro svoji ¨nekonečnost¨ mnoho fanoušků a je úspěšný.

Můj názor:
Je zábávné sledovát odlišnosti a životy osobností inspirované realitou.Ale také je potřeba vědět ve své vlastní hlavě jaké chování je v dané situaci nejvhodnější a nemyslet přitom na scény z televize.

afro.minerva

V nouzi, která v dnešní době většinou na televizních kanálech přetrvává, se na to koukat dá. Ale že bych z toho byla „na větvi“ to se teda říct nedá.

anetadela1

Nekoukám, protože když ho tenkrát začali dávat, tak hlásali, že to bude nekonečný seriál. A ty já nesnáším…

Fly

Nejdřív jsem se dívala, teď už ne. Když jsem se dívala, tak mě zajímal děj a koukala jsem každý den, teď, když to zapnu jen občas už mě no zajímavé nepřipadá.

panenka

já se na ní taky dívám jen ted jak se tam objevil ten kukačka s tým jeho právníkem se mi to přestává líbit .jinak je supr